Güvenlik Çözümleri

Her şirketin kendi güvenliğini sağlayabilmek adına kullandığı birtakım önlemler vardır. NRC firması olarak bizler, firmanızın her alanında güvenliğini sağlayabilecek tecrübe, bilgi ve aktif yapıya sahibiz.

Sonucunda ise bizlerden talep edeceğiniz ürün ve hizmetler ile birlikte firmanızınız güvenliğini uçtan uça her anlamıyla sağlamış olurusunuz. Çünkü NRC firması olarak amacımızı sadece tek bir noktaya odaklı güvenlik sunarak diğer yolları saldırıya açık tutmak yerine, her alanda güvenliği sağlayarak komple güvenli bir çalışma ortamını sizlerin işletmelerinize katabilmektir. Politikamız gereği, bizlerden talep edeceğiniz güvenlik çalışmaları neticesinde daha az hata ve daha az az maliyet ile daha fazla teknolojik çözüm elde edebilirsiniz. En önemlisi de sunacağımız çözümün birebir sizin sisteminize özel olarak hazırlanmış olacağından emin olabilirsiniz.

NRC Güvenlik Çözümleri Nelerdir?

Firmamızdan talep edebileceğiniz güvenlik odaklı hizmet ve ürün yelpazemizden en çok talep edilenler şu şekildedir.

  • Kamera sistemleri,
  • Alarm sistemleri,
  • Yüz tanıma sistemleri,
  • Duman ve gaz dedektörleri,
  • Parmak izi tanıma sistemleri.

Yukarıda belirtilen güvenlik sistemleri; fabrikalarda, küçük, orta ve büyük işletmelerde, bürolarda, ofislerde ve hatta artan risk faktörleri karşısında evlerde bile ihtiyaç halini almıştır. Yaşamış olduğunuz alanlardaki güveni sağlamak, mal ve malzemelerinizin ötesinde canınızı korumak için bizler NTC güvenlik sistemleri olarak her zaman sizlerleyiz. Bizlere, resmi internet sitemizdeki iletişim bölümümüzden istediğiniz an erişim sağlayabilir ve sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatabilirsiniz. Canlı destek hattımızdan teknik bilgi almaya ihtiyacınız olduğunda, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istediğinizde, ücretsiz keşif talebinde bulunmak istediğinizde, fikir ve önerilerinizi paylaşmak istediğinizde, ürün ve hizmet istediğinizde… Bizler her zaman sizleri dinlemeye hazırız.

NRC Bilgisayar Hizmetleri

Kurulduğumuz 2004 yılı itibari ile profesyonel çizgi dahilinde sürdürmüş olduğumuz hizmet ve ürün sunumlarımızdan biri bilgisayar sistemleridir. Bu bölüm altında bilgisayar ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm hizmetler tarafımızdan sunulmakta ve ürünler tedarik edilebilmektedir. Sadece tek bir kategori olarak görünse de aslında altında tam 6 farklı alt kategori olup tam 6 tane de profesyonel ekibimiz vardır. Her ekip kendi arasında uzmanlaşmıştır ancak hiçbiri bağımsız çalışma sergilememektedir. İç birimlerimiz her zaman birbirleri ile irtibat halinde olup, sonucunda değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti bir bütün olarak ulaştırabilmektedir. 2004 yılı itibari ile sürdürmekte olduğumuz bilgisayar sistemleri çalışmalarımız sağlam bir temel ile oluşturulmuş olup, edindiğimiz tecrübeler, kazandığımız mutlu müşteriler, gelişen teknoloji takibi ve biriken bilgi birikimimiz neticesinde dallanarak içerisinden 6 alt kategori oluşturduk ve aynı sağlam alt yapıyı her birine dahil edebildik