Hakkımızda

NRC Bilgisayar

Teknoloji sistemlerinin gittikçe daha fazla ön plana çıktığı günümüzde bu konuya önemli yatırım yapan NRC Bilgisayar gelişmeye devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana yatırımlarına ara vermeden devam eden NRC Bilgisayar, tüm dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekte ve yatırımlarına bu şekilde yön vermektedir.

NRC Bilgisayar 2004 yılında Ankara’da kurulmuştur. O tarihten itibaren sürekli olarak gelişimini sürdüren ve yatırımlarını arttıran firma, büyümeye devam etmektedir. NRC Bilgisayar bünyesinde bulunan birçok kurumsal firmayla hizmet sunmaktadır. Kısa sürede sektörde kalıcı bir yer edinmeyi başaran firmamız, profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosunun sayısı gittikçe artan NRC Bilgisayar hizmet sunduğu alanlardaki araştırmalarına devam etmektedir. Sunduğu hizmetlerde en iyi yerlere gelmeyi hedefleyen firmamız, kuruluş amacı olarak müşterilerini memnun etme ilkesini benimsemiştir. Yüksek teknolojiye dayanan alt yapımız sayesinde faaliyet sunduğu tüm sektörlerde önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

SirketCephe

Vizyonumuz

NRC Bilgisayar olarak kuruluş amacımız olan sürekli büyüme ilkesiyle hareket etmeye devam ediyoruz. Firmamızın vizyonu sektörde zirvede olan ve yerini koruyan bir firma haline gelmektir. Bu doğrultuda teknoloji dünyasında ön plana çıkan firmaların ürünlerini sunan ve sürekli bu ürünlerle ilgili destek sağlayan firmamız, hizmet sunduğu alanları genişletmektedir.

Firmamız teknoloji sektörünün yanı sıra farklı alanlara da yatırım yapmaktadır. Bünyesinde topladığı birbirinden kaliteli firmalarla yola devam etmeyi başaran firmamız, dünyaca ünlü firmaların ülke temsilciliğini almakta ve bu listeyi genişletmeyi hedeflemektedir. Firma olarak kuruluş vizyonumuzdan asla ödün vermeden emin adımlarla yola devam ediyoruz.

Misyonumuz

NRC Bilgisayar olarak müşterilerin tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmayı ve rekabette kazanan firma olma misyonuyla hareket ediyoruz. Danışmanlığın yanı sıra teknik hizmetlerde standartları belirleyen firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşteri odaklı hizmetlerin yanı sıra dürüstlükten de taviz vermemekteyiz.

Firmamız kuruluş değerleri olan iş ahlakı ve sürekli gelişen firma olma özelliklerinden ödün vermemektedir. Bizi tercih eden herkesin sadece satış konusunda değil satış sonrasında da yanında olmaya devam etmekteyiz. Bunun yanı sıra, alanında uzman ekibimizin daha da gelişmesi ve aramıza katılan tüm personelin iş uzmanlığı konusunda titizlikle hareket etmekteyiz. Uzman ekibimizin her türlü donanıma sahip olması için eğitim çalışmalarına yönlendirmekteyiz.

NRC Sistemleri olarak farklı alanlara yatırım yapsak da tüm alanlarda alanında uzman ekiple yola devam etmeye kararlıyız. Bu doğrultuda sayısı artış gösteren personel ekibimizle yakın temas kurmakta ve ekip bilincinin yerleşmesini sağlamaktayız. Bu sayede tüm personelimiz sorumluluk bilinciyle hareket ederek çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Kuruluş misyonumuz doğrultusunda hareket etmeye ve bu misyondan ödün vermemeye devam ediyoruz.