Hizmetlerimiz

NRC Bilgisayar Hizmetleri

Hizmetlerimiz

NRC Sistem Ürün ve Hizmetleri

Limitet Şirketi unvanına sahip olan NRC Sistemleri bünyesinde, değerli müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz şu başlıklar altında incelenebilir.

  • Server hizmetleri,
  • Network hizmetleri,
  • Güvenlik hizmetleri ve donanımları,
  • Bilgisayar parça temini ve ilgili tüm hizmetler,
  • OEM (Orijinal ürün üreticisi) parçaları,
  • Yazılım hizmetleri ve
  • Danışmanlık hizmetleridir.

Oluşturmuş olduğumuz bu liste, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz geniş yelpazenin sadece görülen parçalarıdır. Her birinin içeriğinde, uzmanlık alanları dahilinde oluşturulmuş olan bir sistemin varlığı sebebiyle listelenen maddeler birden fazla kategorilere ayrılmaktadırlar. NRC Sistemleri firması olarak, bünyemize dahil etmiş olduğumuz her bir hizmet ve ürünün profesyonelliğini sizlere yaşatabileceğimizi garanti etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

NRC Bilgisayar olarak Ankara Yenimahalle Ostim de ikamet etmekte ve çoğunlukla ihtiyaçlar doğrultusunda kobi firmalarına; Sunucu, Güvenlik Duvarı, Network, Bilgisayar satışı, Toner -Kartuş Dolumu ve Yıllık Teknik destek sözleşmesi konusunda hizmet vermekteyiz.

NRC Bilgisayar olarak ileri teknoloji sistemleri alanında faaliyet vermekte ve bu sektörde ön plana çıkmaya devam etmektedir. Firmamız şu alanlarda hizmet sunmaktadır:

Server Çözümleri

Server yani sunucu hizmeti son derece önemlidir. NRC Bilgisayar olarak sizlere server çözümleri sunmaktayız. Özellikle kurumsal anlamda büyüyen firmaların server ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu noktada devreye giren firmamız, server kurulumu işlemi gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra dünya devleri olan IBM, Dell, HP firmalarından yetkinlik belgesine sahip olan personellerimizle bu hizmeti sunmaktayız.

Sunucu satışının yanı sıra var olan sunucuların bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca, özellikle ağ güvenliğinde olmazsa olmaz unsurlardan olan sunucu güvenliği hizmetini sağlamaktayız. Böylece firmanızın ağ üzerindeki tüm işlemleri güvenilir bir şekilde gerçekleşecektir. Yani, bizi tercih etmeniz durumunda verilerinizin güvenliğinden asla endişe etmezsiniz. Tüm bu unsurların yanı sıra sizlere nasıl bir sunucuya ihtiyaç duyacağınızla ilgili danışmanlık hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Network Çözümleri

NRC Bilgisayar olarak firmaların profesyonel anlamda ağ sistemi ihtiyacını karşılamaktayız. İşletmeler için son derece önemli olan ağ yapısı ve ağ mimarisi konusunda gereken hizmeti sunmaktayız. Özellikle sisteminde hata, yavaşlama alan firmaların bize başvurması durumunda sertifikalı personelimizle hizmet sunmakta ve bu soruna kısa sürede çözüm bulmaktayız.

Firmalar için son derece önemli olan ağ güvenliği konusunda da ön plana çıkan NRC Bilgisayar , ağ üzerinden saldırıları tespit etme ve engelleme, kimlik tabanlı güvenlik duvarı, içerik filtreleme gibi önemli hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra kimlik tabanlı güvenlik hizmeti sayesinde yerel özel ağ hizmeti, cihaz üzerinde gelişmiş raporlama, bant genişliği ve yönetimi gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca konuyla ilgili kanuna uygun olan tüm hamleler tarafımızca uygulanmaktadır. Yani tam ağ güvenliği için profesyonel destek sunmaktayız.

Web Sitesi Çözümleri

Günümüzde önemli firmalar web dünyasında var olmaya çalışmaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak şekilde bir web sayfasının olması son derece önemli bir artıdır. Web sitesi çözümleri konusunda NRC Bilgisayar bünyesinde görev yapan yazılım uzmanları taleplerinizi beklemektedir. Bağlı bulunduğunuz sektörle ilgili araştırmalar yapan uzmanlarımız tarafından en iyi sayfalar yazılmaktadır.

Web sayfaların aynı zamanda web uygulamaları ile entegre olmasını sağlayan uzmanlarımız sayesinde bu hizmetten alacağınız verim en üst düzeye çıkacaktır. Bizimle bu konuda çalışmanız durumunda bulunduğunuz sektörde zirveye ilerlemek için dev bir adım atmış olursunuz. En hızlı ve en uygun çözümler uzmanlarımız tarafından en uygun koşullarla sizlere sunulmaktadır.

Diğer Çözümler

NRC Bilgisayar olarak tüm bilgisayar donanım ürünleri konusuna hizmet sunmaktayız. Ayrıca, yazılım konusunda da önemli hizmetler sunulmaktadır. Ofis elektroniği ürünleri konusunda firmaların ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamaktayız. Bunun yanı sıra hem donanım hem de yazılım konusunda teknik servis ve bakım hizmeti sunulmaktadır.

Ülkemizde önemli oranda satış yapan ve tanınan tüm saygın markaların satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu firmalara bakıldığında Samsung, Sony, Dell, HP, Asus, Apple gibi son derece önemli isimlerdir. Firmalarla satış ve teknik destek konusunda yapılan anlaşmalar harfiyen yerine getirilmektedir. Anlaşma yapılan firmanın donanım ve yazılım konusundaki bütün eksiklikleri karşılanmaktadır. Bu ürün ve hizmet yelpazesi sürekli olarak artmaya devam etmektedir.