Teknik Destek Hizmetleri

Teknolojinin ilerlemesi her ne kadar birçok alanda fayda sağlasa da maalesef ki hacker ve dolandırıcıların da ellerine büyük bir güç kazandırmaktadır.

Biz NRC sistem olarak, gerek üretmiş olduğumuz kendi özel yazılımlarımızla gerekse de fiziki güvenlik cihazlarımız ile sizlerin arzuladığınız güvenli bir yaşamı sunmak için her gün daha fazla araştırma ve yoğun çalışma içerisindeyiz.

Bir işletmenin sorunsuz bir şekilde sürdürülebilmesini mümkün kılacak olan güvenlik çalışmaları hem fiziksel donanımların hem de uygun yazılım programlarının kullanılmasını gerektirir. NRC olarak bizler 2004 yılı itibari ile sizlere tam da bu noktada hizmet sunmakta ve teknolojinin sağladığı en son ürünleri tarafınıza ulaştırmaktayız. Tüm ihtiyaç duyulabilecek güvenlik önlemlerinin önceden tespiti, projelendirilmesi ve sonucunda optimum kararların alınarak uygulanması sonucunda işletmenize önemli değerlerin katabilmesi bizim işimizdir.

NRC firmasında güvenlik sistemleri ve ürünleri denildiğinde önümüze oldukça geniş bir yelpaze açılır. Bu geniş yelpazenin içerisinde;

  • Sunucu güvenliği,
  • Ağ güvenliği,
  • Kimlik tabanlı güvenlik hizmetlerini ve fiziki aksamlarını bünyemizde bulabilirsiniz.

Guvenlik2